Biżuteria nazębna- bezpiecznie i oryginalnie !

Dostępne:

k180 - diamentowy Swarovski 2,1 mm w cenie 150 zł !

Obecnie biżuteria nazębna jest popularna nie tylko wśród gwiazd show-biznesu, ale stała się elegancką codziennością jak pierścionki na ręce.  Najczęściej wybierane wzory to przezroczyste kryształki średniej wielkości 

Podczas zabiegu ząb jest wstępnie oczyszczany i wytrawiany miejscowo kwasem ortofosforowym, a następnie na jego powierzchni naklejana jest wybrana ozdoba. Jest to metoda bezpieczna, gdyż wytrawianie jest bardzo powierzchowne i ząb szybko ulega remineralizacji. Przyzwyczajenie się do nowego elementu może trwać kilka dni, ale później biżuteria nazębna nie będzie przeszkadzać.

To jak długo ozdoba będzie się utrzymywała jest sprawą indywidualną i zależy m.in. od sposobu szczotkowania zębów czy spożywanych pokarmów. U niektórych osób kryształki odpadają po pół roku, u innych utrzymują się nawet kilka lat.

Biżuterię w każdej chwili można usunąć (lub zamienić na inny) w gabinecie stomatologicznym (koszt usunięcia to około 50 zł). Jeżeli biżuteria odpadnie prosimy o zgłoszenie się do gabinetu, nawet jeśli nie będą już Państwo ponownie jej przyklejać,  lekarz musi usunąć resztki kompozytu i wypolerować ząb wraz z  przeprowadzeniem remineralizacji z fluoryzacją.

 

Najnowsze Informacje
 

LAMPA BEYOND - wybielanie zębów na jednej wizycie !

 
 
Rejestracja
 

Oferujemy rejestrację wizyt telefonicznie oraz przez formularz www.

 
 
 
Trident Gabinet Stomatologiczny. Kraków, ul. Lubostroń 22G/25 , I piętro  (wejście obok LuxOptyk).
Tel. 604 630 717


Wybielanie zębów Kraków - Wybielanie Kraków Beyond - Kraków

Copyright Kraków 2018