Cennik zabiegów


wybielanie Kraków

biżuteria na zębyPasta wybielająca
do zębów Beyond
Pearl White

 

Stomatologia estetyczna


Obejmuje ona zabiegi zmierzające do poprawy estetyki uśmiechu czyli poprawy wyglądu pacjenta czyli wybielanie zębów, wypełnienia kompozytowe lub prace protetyczne pełnoceramiczne.

Podstawowym zabiegiem estetycznym jest wybielanie zębów lampą Beyond POLUS (kliknij po szczegóły !) oraz licówki porcelanowe na zęby przednie. Oprócz tego zaliczyć tu można wszystkie zabiegi czyszczące zęby z osadu nazębnego (higienizacja).

Wybielanie zębów można przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym ( profesjonalne wybielanie zębów ) bądź tez w domu. Nie polecamy metod domowych czyli m.in. korzystania z tzw. nakładek ze względu na:
- długi czas wybielania ( 7-14 dni )
- kilkudniową nadwrażliwości zębów
- uszkodzenia dziąseł podczas zabiegu
- konieczność przeleczenia wszystkich zębów przed zabiegiem , a następnie ich wymiany po wybielaniu ( podwójne koszty )

Profesjonalne wybielanie zębów wykonywane jest w gabinecie przy pomocy specjalistycznego akceleratora (Beyond Polus) i żeli wybielających Beyond MAX.
- zabieg trwa do 2 godzin
- lekarz zabezpiecza płynnym koferdamem dziąsła , ubytki, pęknięcia na zębach
- wypełnienia wymieniane są po 14 dniach od wybielania ( tylko z ew. wskazań estetycznych )
- nadwrażliwość jeśli wystąpi trwa do kilku godzin

Licówki są to płatki porcelany nakładane na stałe na zęby własne pacjenta po uprzednim ich oszlifowaniu. Służą one poprawieniu koloru i kształtu zębów przednich, dostosowaniu go do pozostałych zębów w jamie ustnej pacjenta . Bardzo często zęby wymagają korekty ze względu na wcześniejsze leczenie endodontyczne zębów i tym samym zmianę koloru w następstwie tego leczenia lub przez wady rozwojowe takie jak niedorozwój szkliwa, ew. przebarwienia zębów po leczeniu antybiotykami w fazie rozwoju zębów ( do 8 roku życia ). Licówka jest formą protetycznej rekonstrukcji zęba i można ją stosować zamiennie z koroną, pod warunkiem, że ząb spełnia warunki niezbędne do założenia licówki, co ocenia indywidualnie lekarz stomatolog. Przed założeniem licówek lub koron ze względu na przezierność uzupełnień pełnoceramicznych powinno się dla lepszego efektu wybielić zęby.

Korona porcelanowa jest to "czapeczka" porcelanowa na stale przytwierdzona do zęba w celu dużej rekonstrukcji zniszczonego zęba lub całkowitej zmiany kształtu bądź koloru zęba, dotyczy zębów przednich i bocznych, istnieją korony pełnoceramiczne i ceramiczne na podbudowie metalowej.
 

Najnowsze Informacje
 

LAMPA BEYOND - wybielanie zębów na jednej wizycie !

 
 
Rejestracja
 

Oferujemy rejestrację wizyt telefonicznie oraz przez formularz www.

 
 

...
 
Trident Gabinet Stomatologiczny. Kraków, ul. Lubostroń 22G/25. Tel. (012) 262 80 82, 606 130 130, 604 630 717

Wybielanie zębów Kraków - Centrum Wybielania Beyond - Dentysta Kraków Ruczaj

Copyright 2012